הרשמה / התחברות בחינם התחבר באמצעות פייסבוק התחבר באמצעות טוויטר  |   יתרונות לכותבי טיפים
עקוב אחרינו: עקוב אחרינו בפייסבוק עקוב אחרינו בטוויטר עקוב אחרינו בפינטרסט עקוב אחרינו באינסטגרם

יתרונות לכותבי הטיפים

הירשמו ככותבים לפורטל ביוטיפס, פרסמו טיפים ותהנו באופן מיידי מהיתרונות הבאים:

חיזוק המותג שלכם

העלאת טיפים הקשורים לתחום עיסוקכם מאפשרת לכם להפגין את הידע והמומחיות שלכם בפני קהל הגולשים ברחבי האינטרנט. ככל שאנשים ייחשפו ליותר מידע וטיפים שלכם, כך האמון שלהם בכם יגדל וכך יגדלו הסיכויים שלהם להפוך ללקוחות.

הגדלת הנוכחות האינטרנטית שלכם

תחשבו לרגע עליכם בתור גולשים שמחפשים מידע בגוגל על נושא מסוים. קרה לכם שהגעתם למידע באתרים שונים אבל אותו המידע היה שייך לאותו אדם? האם זה גרם לכם לחשוב "וואו, האדם הזה נמצא בכל מקום באינטרנט, משתף מהידע שלו ומפגין מקצועיות"?

זה בדיוק כוונתנו במושג "נוכחות אינטרנטית". התוצאה שנוצרת היא בדיוק זו, וככל שתהיו נוכחים ביותר פלטפורמות אינטרנטיות, כך יגדלו הסיכויים שהלקוחות הפוטנציאליים שלכם יגיעו אליכם.

הגדלת החשיפה שלכם בפני לקוחות פוטנציאליים

הגדלת החשיפה בפני לקוחות פוטנציאליים היא בדיוק מה שיקרה כתוצאה מהגדלת הנוכחות האינטרנטית שלכם, בין אם על ידי פרסום טיפים בביוטיפס ובין אם בכל ערוץ נוסף אחר.

הגדלת התנועה לאתר/ לעמוד הפייסבוק שלכם

בכל עמוד בו מפורסם טיפ שלכם מופיע קטע "אודות הכותב" בו תוכלו לרשום מספר מילים עליכם. אנשים יוכלו לחפש אתכם בגוגל לפי שם ולהגיע לאתר ולעמוד הפייסבוק שלכם. כמו כן, תוכלו להוסיף קישורים לשניהם גם בתוך המאמר וגם בקטע "אודות הכותב" וליהנות מתנועה נוספת.

בניית קישורים נכנסים לאתר שלכם

כחלק מתהליך הקידום של האתר שלכם במנועי החיפוש, פורטל ביוטיפס מאפשר לכם להוסיף קישורים המפנים לאתר/ בלוג/ עמוד פייסבוק שלכם, גם בתוך כל טיפ וגם בקטע "אודות הכותב". קישורים נכנסים מגדילים את הסיכויים של האתר שלכם להתברג בתוצאות טובות יותר במנועי החיפוש.

התברגות במקומות ראשונים בגוגל על ביטויים שהלקוחות הפוטנציאליים שלכם מחפשים

גוגל אוהב אתרים דינאמיים המתעדכנים על בסיס קבוע בתכנים איכותיים. ככל שתעלו יותר טיפים, כך יגדל הסיכוי שלכם להתברג במקומות גבוהים במנועי החיפוש עבור ביטויים שהלקוחות הפוטנציאליים שלכם מחפשים ולהגיע אליהם לפני המתחרים שלכם.

פרסום חינם

פורטל ביוטיפס מאפשר לכם לפרסם את עצמכם בחינם בפלטפורמה שהולכת וגדלה. כמו כן, ככל שיותר אנשים יאהבו את הטיפים שלכם, כך הם ישתפו אותם ברשתות החברתיות באמצעות כפתורי השיתוף הקיימים בכל טיפ ויזכו אתכם בחשיפה נוספת.

הפחתת עלויות הפרסום שלכם

תוכלו להפחית את עלויות הפרסום, רכישת הקישורים וקידום במנועי חיפוש מאחר ופורטל ביוטיפס מאפשר לכם להוסיף קישורים ולהגדיל את החשיפה שלכם.

איך ניתן להירשם?

תוכלו להירשם בקלות תוך שניות ולהתחיל לפרסם טיפים כבר עכשיו!

הירשמו עכשיו בחינם
ההרשמה בקליק אחד בלבד!

כל הזכויות שמורות © ביוטיפס - כל הטיפים מעולם היופי במקום אחד