5 טיפים לבחירת מכון הכושר המתאים לך

לא משנה היכן אתם גרים או עובדים תמיד תוכלו מכון כושר באזור שלכם אבל כל מכון מכון באמת מתאים לסדר היום שלכם להלן 5 טיפים שיקלו עליכם לבחור את מכון כושר הבא שלכם.

  1. בחרו מכון כושר שמתאים לסדר היום שלכם – מכון כושר שנמצא רחוק ממקום מגוריכם או עבודתכם לא יהיה זמין עבורכם כאשר תרצו להתמיד באימון שלכם לאורך זמן. מחקרים שנעשו במספר רב של ערים בעולם הוכיחו שמתאמנים שנרשמו למכון כושר או קאנטרי שזמן ההגעה אליכם גדול מ 8 דקות לא התמידו באימונים לאורך זמן.
  2. אם אתן מסתובבים הרבה נסו לבדוק רשת של מכוני כושר לפעמים תמורת תשלום נוסף תוכלו להתאמן בכל אחד מסניפי הרשת וע"י להגדיל את הסיכוי להתמיד באימון לאורך זמן.
  3. בדקו את השרותים שמכון הכושר מספק עבורכם – חדר כושר איכותי ומתקדם הינו רק חלק אחד אולם תוספת של קורסים ומעקב אחרי ההתקדמות שלכם תהווה חלק בלתי נפרד מסביבת האימון העתידית שלכם.
  4. לפני שתירשמו בקרו במכון הכושר בשעות שתגיעו אליו בדקו את חתך האולכסיה שמתאמנת אין מה לעשות מכון כושר בסוף הוא גם מקום חברתי ואתם תרצו להיות בקהל שמתאים לכם.
  5. בדקו אם יש אפשרות לאימון / תקופת ניסיון הרבה מאוד מכוני כושר מציעים תקופת ניסיון על מנת שתוכלו לבדוק ולהתרשם מכל השרותים שהמכון מציע תקופה זו יכולה בהחלט לתת לכם את הכלים המתאימים לדעת האם המקום החדש הוא בשבילכם או לא.

 

תגובות

תגובות

Thanks! You've already liked this