מה אומר עלייך הבושם בו את משתמשת

אז קחי בחשבון… בטיפ הבא מספר טיפים שיסייעו לך לבחור את הבושם בעל האמירה הנכונה ביותר בשבילך. בהצלחה!

1. עדכנית?

אם את ייצור אופנתי, עדכני וטרנדי, אשר מעודכן בכותרות האופנה העולמיות ואין טרנד שחומק ממנו, את זקוקה לבושם עדכני במיוחד שיבהיר מידית לסובבים אותך עם מי יש להם עסק. אז היכן בדיוק ממוקמת הצעקה האחרונה של הבשמים העונה? בשמי בוטיק הם המילה האחרונה בעולם הבישום, והם נחטפים מהמדפים בכל בירות האופנה הגדולות המציתות את הדמיון הטרנדי שלך, כמו ניו יורק, פריז, מילאנו, רומא, וטוקיו. בשמי הבוטיק מצטיינים בניחוחות מקוריים וייחודיים, בעיצוב חיצוני מושקע, ובאיכות בלתי סטנדרטית, כאשר ריכוז הבושם הטהור שהם מכילים גבוה במיוחד. לבחירתך, בשמי בוטיק טרנדיים בניחוחות אורבניים, מעוצבים, ונוצצים. לך נותר רק לבחור את הניחוח שיישב שעליך בול בכל רגע נתון! 

2. ספורטיבית?

אם את פרקטית, עניינית, עוצמתית, שוחרת אקשן, מחבבת פעילות גופנית, לא חוששת מאתגרים, לבושה בלי גנדרנות יתר, ולא ממש אוהבת להתקשקש יתר על המידה בשום תחום, הטיפ הזה מיועד עבורך. תווי ניחוחות של אדמה, ים ואוויר, או ניחוחות הדרים בתוספת תווים של בריזת אוקיינוס ועלים ירוקים ורעננים יעשו לך את זה. התוצאה הסופית תהיה נקייה ולא דומיננטית יתר על המידה, ועם זאת, תשמור על סטייל מאופק ותציג אותך כטיפוס מתוחכם שיש לו הרבה מה להציע ברמה האינטלקטואלית והאישית, ולא פחות מכך- בגזרת הכיף והאקשן.

3. רומנטית?

אם את ממוקמת בצד הרומנטי יותר של הסקאלה, ואטרקציות ספורטיביות או אקשן במינונים מוגברים לא ממש מדברים אליך, התמקדי בחיפוש אחר בשמים בניחוחות רכים ועדינים מתוצרת HUGO BOSS ואחרים, שאינם דומיננטיים מדי ויחצינו אותך במינון הדרוש לך בלבד. המגמה המובילה בנישת הבשמים הרומנטיים היא פרחונית עדינה, וניחוחות כמו וורדים, פריחת הדרים, שקדיה, יסמין ופרחים דומים, נחשבים לדומיננטיים בתעשיית הבישום הרומנטית. גם תווים של עלים, ים, עצים, תבלינים ועשבי תיבול אינם פוסחים על בשמי הרומנטיקה. אם התוצאה הסופית היא ניחוח שכיף לך להריח, בעל נוכחות מתונה מאוד, שהוא טרנדי במידה מסוימת, אך איננו צועק אופנה, ומספק הצצה קלה לאישיות שלך, זה הבושם שלך!

 

תגובות

תגובות

Thanks! You've already liked this