איך לעשות דיאטה ועדיין להמשיך ליהנות מאוכל

אם גם אתם עורכים דיאטה או מתכננים אחת כזו, סביר להניח שגם אתם מתחבטים בשאלת המיליון דולר: איך ניתן לעשות דיאטה ועדיין ליהנות מהאוכל?

קבלו כמה טיפים חשובים ויעילים:

קודם כל, קחו בחשבון שדיאטה מתחילה בראש. אם תרגישו שאתם בעונש, תתמלאו ברגשי רחמים עצמיים, ולא תגמרו לקטר על הדיאטה, אין כל סיכוי שתיהנו מהאוכל הדיאטטי הכלול בתפריט הדיאטה שלכם, ובכלל, אין סיכוי שתתמידו בדיאטה מעבר לימים ספורים. הכניסו לעצמכם לראש כי אוכל דיאטטי איננו משוואה לאוכל לא טעים, ורק אז, המשיכו הלאה.

פנקו את עצמכם בהגשה אסתטית של המזון, מעבר לרמת ההגשה שאתם מפרגנים לעצמכם בימים כתיקונם. חיתוכי ירקות מעניינים, מאכלים ססגוניים ואפילו כלים יפים ומעוצבים, יעשו את ההבדל בין ארוחה שהיא הכרח, לארוחה שהיא כיף אחד גדול.

השקיעו זמן בבישול ארוחות בריאות, טעימות ומפנקות. מאכלים דיאטטיים רבים עשויים להוכיח את עצמם כטעימים לא פחות מהתחליפים המשמינים, אם רק תשקיעו את הזמן הדרוש בהכנתם. אז הקדישו מעט זמן מעבר לרגיל בחיפוש אחר מתכונים טובים ובבישול מנות מפתות ובריאות, כי מגיע לכם, יותר מתמיד.

קנו חכם: אם לא תמלאו את המזווה בשלל ממתקים וחטיפים עתירי שומנים וקלוריות, תרגישו מסכנים הרבה פחות כאשר תצרכו תחליפים בריאים.
בריא יכול בהחלט להיות טעים, וזה תלוי רק בכם. תזכרו את זה!

תגובות

תגובות

Thanks! You've already liked this