איפה תתארגני ביום החתונה?

לא פחות חשובה מההחלטה מי יאפר ויסרק אותך, היא ההחלטה היכן תעשי זאת: האנשים שיקיפו אותך, האנרגיות שיהיה בחדר, וגם הצדדים הפרקטיים כמו המרחק ממקום החתונה, הפקקים ואופציות הצילום באזור.

לשמחתך, יש לך המון אפשרויות:

תוכלי להתארגן בסלון הכלות בו לקחת את השמלה (אם בחרת לקחת שמלה מסלון כמובן), במספרה, אצל מעצבת השמלה (אם היא ערוכה לכך כמובן), בבית או בבית הוריך, בבית מלון, בחדר באולם האירועים ואולי בכלל אצל המאפרת בסטודיו?

בבחירת המקום יש,לטעמי, שני שיקולים שצריך לקחת- נוחות ומיקום ג"ג. ברור לכל כי אין טעם להתארגן בצפון אם האולם בדרום, הזמן הרב שתבזבזי בנסיעות (וגרוע מכך, בפקקים) יעכיר את הנאתך מהיום. ומה לגבי הנוחות?

כשאת בוחרת להתארגן בסלון כלות או במספרה ואפילו אצל המעצבת, סיכוי סביר שלא תהיי היחידה שם, ויכול להיווצר מצב בו את רק עוד כלה על פס הייצור של המקום, ובמקרה הגרוע ממש- שתאחרי לצילומים או שמשפחתך תאחר להגיע לאירוע עקב עומס לקוחות במקום.

התארגנות בבית הורייך

בבית שלך או אצל ההורים, נראה לכאורה כפתרון אידיאלי, אבל מחייב לסדר ולהבריק את הבית לפני (כדי שיצא טוב בתמונות), לקוות שהתאורה בבית מספקת, לקחת בחשבון שאם זה אצלכם אין לחתן איפה להיות במהלך היום, ואם זה אצל הוריך ההתרגשות של יתר בני הבית יכולה להלחיץ אותך לשווא. מניסיוני כמאפרת כלות כבר קרוב לעשור, הכל תלוי באינטרקציה עם בני, ובעיקר בנות המשפחה.

התארגנות בבית מלון

בית מלון בקרבת האולם או בחדר חתן כלה גם כן יכול להיות פתרון טוב, בהנחה שהמקום אכן ערוך מבחינת תאורה, מראה ומקום (מה שבאופן מפתיע לא תמיד נכון), אבל מחייב הוצאה כספית נוספת, ולרוב זו הוצאה לא קטנה בכלל. זה היה הפתרון שאני בחרתי בו כשהתחתנתי; בדיעבד אני לא בטוחה שהיתה זו הוצאה מוצדקת, אבל מבחינה ג"ג זו היתה הבחירה נכונה יותר עבורנו.

התארגנות אצל המאפרת

ומה לגבי להתארגן אצל המאפרת? גם כאן, כמו בכל דבר, זה תלוי במאפרת. האם המאפרת ערוכה לארח אותך ואת המלוות? האם האזור בו תתאפרי מואר ופוטוגני? האם תרגישי שם בנוח ותוכלי להרגע לפני כל ההתרגשות?

אצלי בסטודיו אני מקפידה לקבל רק כלה אחת ביום, כך שהסטודיו כולו עומד לרשותך, הכלה, ולרשות המלוות שלך. האווירה נעימה, כפי שתוכלי להיווכח בעצמ בפגישת הניסיון שלנו, הקרבה לגני האירועים המעולים של אזור השרון חוסכת פקקים, העיצוב של הסטודיו מצטלם מעולה, והבלאגן נשאר לי ולא מחכה לך בשובך מהחתונה.

מקור הטיפ: איפה תתארגני ביום החתונה?

תגובות

תגובות

Thanks! You've already liked this