אימון אישי מול אימון קבוצתי

רבים מאיתנו מכירים זאת: הקיץ מתחיל להגיע כי בכל יום הולך ונהייה יותר חם, ואיתו גם מגיעות החששות לגבי המראה שלנו. אומנם זה נכון שבכל מקום בישראל יש מזגנים, אך הנטייה הטבעית של רוב בני האדם היא ללכת עם כמה שפחות בגדים בקיץ, וזה נכון לא רק לגבי מי שהולך לים או לבריכה. נשמע לכם מוכר וגם אתם בדרך כלל מוטרדים מהמשקל שלכם לקראת העונות החמות? אם כך, כדאי שתדעו שאתם לא לבד ורבים תוהים מה הדרך הנכונה להוריד במשקל, לעשות דיאטה ולהתחיל לעסוק בספורט. יש דבר אחד שאתם חייבים להבין כבר בתחילת הדרך, וזו העובדה שללא כושר גופני עלול להיות שלא באמת תגיעו למטרה שלכם. כמו כן, הכושר הגופני חשוב לנו לא רק במובן של דיאטה אלא גם במובן של בריאות, ולכן נשאלת השאלה איך כדאי לעסוק בספורט. האם עדיף לקחת חלק באימון קבוצתי שכולל פעילות גופנית ואימון לדיאטה? או שאולי כדאי לחשוב על האימון האישי ועל היתרונות הרבים שלו?

כל היתרונות של האימון האישי

בין אם המטרה שלכם היא להוריד חמישה קילוגרמים בלבד ובין אם אתם רוצים להוריד הרבה יותר, כדאי לקחת בחשבון את השאלה איך עושים זאת. אין תשובה אחת נכונה לשאלה האם עדיף לעשות זאת במסגרת אימון אישי או קבוצתי, כי בסופו של דבר לכל אחד מאיתנו יש את הדרך המתאימה לו ביותר. עם זאת, כדאי לדעת שכאשר מדברים על אימון אישי לדיאטה מדברים על אימון שמתרכז בכם וששם אתכם בלב העניינים. האימון האישי לוקח בחשבון את המצב שלכם, את היכולות שלכם, את המגבלות שלכם ואת המטרה שעומדת לנגד עיניכם. לכן הכול בו מותאם לכל אדם באופן אישי, מה שאומר שגם התוצאות לא מאחרות להגיע, ובדרך כלל הן טובות ומהירות יותר לעומת האימון הקבוצתי.

איך לבחור את המאמן האישי שלכם?

אם תעשו חיפוש קצר באינטרנט אתם תראו שיש לא מעט אנשי מקצוע שיוכלו לתת לכם שירות בנושא של אימונים אישיים וקבוצתיים לדיאטה ולירידה במשקל. עם זאת, לא אצל כל מאמן התוצאה תהייה טובה והתהליך עצמו יהיה מהנה, כך שבהחלט כדאי לכם לחשוב לעומק ולשקול את הדברים בצורה רצינית. הדבר הכי חשוב שצריך לשים לב אליו זה שתהייה לכם כימיה עם המאמן האישי שלכם, כי ללא כימיה זה פשוט לא יעבוד. שנית, כדאי מאוד לבדוק מה הניסיון שלו מה הרקע שלו בתחום, כי לא כל יוצא יחידה קרבית הוא אוטומטית מאמן שהייתם רוצים להתאמן איתו. מומלץ ביותר גם לבדוק כמה שיותר מידע אודות המאמנים שאליהם אתם פונים. רק אם תגלו שמדובר על מאמן שכולם ממליצים עליו כדאי יהיה לקבוע איתו פגישה ולהתחיל את התהליך שישנה את חייכם.

תגובות

תגובות

Thanks! You've already liked this